Karta klubowa

Drodzy czytelnicy i fani "Wino Na Widelcu", jesteście łowcami doznań smakowych i węchowych. Kochacie smacznie zjeść i dobrać odpowiednie wino do potraw. To właśnie dla Was stworzyliśmy KARTĘ KLUBOWĄ. Jest ona jednocześnie naszą wizytówką, jak i kartą upoważniającą do korzystniejszych cen na wybrane jakościowe wina i składniki potraw. Za okazaniem KARTY KLUBOWEJ otrzymacie rabat u naszych partnerów, którzy wymienieni są na niniejszej stronie. Dzięki Karcie otrzymacie także zniżki podczas wydarzeń organizowanych przez Wino Na Widelcu.

Jak zdobyć kartę?
Otrzyma ją każdy, kto choć raz weźmie udział w organizowanych przez nas klubach kolacyjnych lub angażuje się w działalność i promocję Wino Na Widelcu.

Jak działa karta?
Karty działają "na okaziciela" w punktach partnerskich wymienionych na stronie. Karty nie działają przy zakupach internetowych, ani przy zakupie produktów w promocji.

Lista punktów partnerskich:

POZNAŃ:

  • Museum Cafe & Wine, Poznań, ul. Wodna 27 - 10% na konsumpcję dań i napojów z menu - rabat przysługuje również osobie towarzyszącej.
  • Sumik Dobrzezjem, Poznań, ul. Katowicka 11/U5 (Polanka) - 10% na zakup ryb świeżych i mrożonych.
  • Piwnica Jeżyce, Poznań, ul. Mickiewicza 20 (Jeżyce) - 10% rabatu na wino konsumowane na miejscu i 5% rabatu przy zakupach win na wynos.
  • Winobramie, Poznań, ul. 3 Maja 47 (Centrum) - 10% rabatu na zakup wina

WARSZAWA:

  • Manga Sushi, Warszawa, ul. Szobera 5/8 - 20% na konsumpcję wina w restauracji

Zapraszamy do współpracy firmy, które oferują wysokiej jakości żywność i jakościowe wino.

Partnerzy